v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Jihlava Autobazar

Ojetých aut se v ČR prodá ročně 700 000 a aby člověk získal co nejširší přehled o aktuální nabídce ojetin je jedním z nejjednodušších možností projít online inzertní servery, kde auta inzerují soukromé osoby, které prodávají auto, které již nepotřebují, nebo zde inzerují autobazary, které se prodejem aut zabývají profesionálně, avšak i u nich je potřeba si dát pozor na nepoctivce. Veříme, že i naše nabídka aut přispěje k orientaci na trhu a třeba si právě u nás vyberete to své auto.

Sponzorované odkazy
Autobazar...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Novinky z oboru
Pravděpodobně se díváte na klíč od vašeho příštího auta. Jinak to nemůže skončit

Že žádný klíč od auta na fotce nevidíte? Přesně o to tu jde. Přístup do auta a jeho startování bez použití klíče se stává běžnou záležitostí, zatím je ale nutné mít jej alespoň v kapse. Ani to brzy nebude potřeba. (Mirek Mazal)

Vzácný supersport po slavném wrestlerovi nikdo nechce, proč?

Je to výjimečné auto existující jen v několika stovkách exemplářů, jehož prvním majitelem byl slavný muž. Člověk by čekal, že takové auto bude chtít každý. Omyl, Ford GT po Johnu Cenovi nechce nikdo. (Petr Miler)

Ignorace pár drobností vám může způsobit velké potíže se startem auta, i benzinového

Rána už jsou chladná, zima se blíží a problémy se studeným startem na sebe nenechají dlouho čekat. Běžně si je spojíme s diesely, ani moderní benzin ale nemusí být snadné „nahodit”. (Mirek Mazal)

Majitel Porsche vyzval sériově vyráběné kombi ve sprintu. Podívejte se, jak dopadl

Kombíky neplatí za rychlá a auta a ač jsou některé z nich opravdu výkonné, na sportovní auta typu Porsche obvykle nemají. Nové Audi RS4 Avant je ale vážně hodně konkurenceschopný stroj. (Mirek Mazal)

Nadšenec si doma postavil miniaturní funkční motor 0,125 V10. Dělal ho tři roky

Malé a stále menší motory moderních aut se nám zajídají. Když si ale někdo pro vlastní potěchu postaví miniaturizovaný, plně funkční desetiválec, je to docela jiný příběh. (Petr Miler)