v CZ verzi 658 345 inzerátů

Vložit inzerát zdarma

Pelhřimov Autobazar

Ojetých aut se v ČR prodá ročně 700 000 a aby člověk získal co nejširší přehled o aktuální nabídce ojetin je jedním z nejjednodušších možností projít online inzertní servery, kde auta inzerují soukromé osoby, které prodávají auto, které již nepotřebují, nebo zde inzerují autobazary, které se prodejem aut zabývají profesionálně, avšak i u nich je potřeba si dát pozor na nepoctivce. Veříme, že i naše nabídka aut přispěje k orientaci na trhu a třeba si právě u nás vyberete to své auto.

Sponzorované odkazy
Autobazar...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Novinky z oboru
Dá už se obyčejným elektromobilem dojet zdarma k moři? Vyzkoušíme to

Něco takového bylo dříve možné jen s Teslou nebo to vyžadovalo obří náklady. Za poslední roky ale po Evropě vyrostla už poměrně silná síť dobíjecích stanic, které jsou zdarma. Mnoho z nich je dokonce rychlých. Také se zvýšil dojezd elektrických aut. Server Lidovky.cz se rozhodl vyzkoušet, jestli se dá moderním elektromobilem dojet do severní Itálie a přitom dobíjet elektřinu zdarma. Cesta začíná v úterý kolem poledne.Další články k tématu:Renault začal v Česku prodávat elektromobily, základní cena modelu ZOE je 829 tisícSoros investoval do výrobce elektromobilů TeslaNejdřív chtěl koupit tříleté dceři motorku, teď jeho firma vyváží elektromotorky do celého světaVe Švédsku otevřeli první ‚ekologickou‘ silnici na světě. Elektroauta se nabíjí za jízdy

Dodge Charger Hellcat z roku 1969 ukazuje, proč krásu starých aut nic nenahradí

Americký úpravce Bumbera's Performance zkombinoval to nejlepší z obou aut - krásu Chargeru z roku 1969 doplnil o motor z Challengeru Hellcat. Přeplňovaná V8 Hellcat o objemu 6,2 litru vozu propůjčila výkon 707 koňských sil, které jsou přenášeny skrze 8-mi stupňovaný automat na zadní nápravu. Vůz byl dále doplněn o některé moderní prvky jako klimatizace, startovaní tlačítkem a Infotainment.

Velký závod nákupních tašek: který prcek se stane králem silnic?

Segment rychlých hatchbacků si stále drží svou popularitu, za což vděčíme zejména Volkswagenu, Fordu a Renaultu. Jak to ale vypadá v segmentu menších vozů? Mezi tzv. nákupními taškami se v posledních letech objevil celá řada zajímavých a hlavně rychlých vozů. který z nich si však zaslouží pomyslnou korunu?

Nissan GT-R50 slaví úspěch, automobilka dokonce zvažuje produkční minisérii 50 kusů

Z historicky první spolupráce společností Nissan a Italdesign vzešel prototyp modelu GT-R50, představený v Goodwoodu, který by mohl být předlohou pro velmi malou, ručně vyráběnou sérii. Prototyp vznikl jako připomínka 50. narozenin modelu GT-R (2019) i společnosti Italdesign (2018).

Cyklistický rekord, který by se bez auta neobešel? Podívejte se, jakou roli v něm hrálo Porsche

Automobily značky Porsche dosáhly v minulých desetiletích celé řady úspěchů, počínaje úspěchy v jednotlivých závodech, až po velkolepé rekordy. Své stopy zanechala tato německá automobilka dokonce i v cyklistice, kde asistovala při zdolávání jednoho z nejextrémnějších rekordů.