v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Praha 14 Autobazar

Ojetých aut se v ČR prodá ročně 700 000 a aby člověk získal co nejširší přehled o aktuální nabídce ojetin je jedním z nejjednodušších možností projít online inzertní servery, kde auta inzerují soukromé osoby, které prodávají auto, které již nepotřebují, nebo zde inzerují autobazary, které se prodejem aut zabývají profesionálně, avšak i u nich je potřeba si dát pozor na nepoctivce. Veříme, že i naše nabídka aut přispěje k orientaci na trhu a třeba si právě u nás vyberete to své auto.

Sponzorované odkazy
Autobazar...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Novinky z oboru
Auta se od poloviny roku 2022 změní. Podívejte se, co všechno budou muset nové vozy splňovat

Silnice v Evropě budou bezpečnější. Evropská rada, tedy členské země Unie, koncem minulého týdne definitivně schválila nové technické požadavky, které budou automobilky muset dodržovat, aby jejich vozy mohly na silnici. Od poloviny roku 2022 budou všechna nová vozidla v EU plná moderních bezpečnostních technologií. I do těch nejobyčejnějších aut se povinně dostanou systémy, které jsou dnes často jen za příplatek nebo jsou omezeny jen na luxusní vozy.Další články k tématu:Světový unikát. Čeští technici vyrobili ‚multikáru‘ na elektřinu, příští rok má začít sériová výrobaPrvní dojmy z nové Octavie: nepůsobí tak revolučně, jak se očekávalo, přitom o inovace není nouzeŠkoda představila čtvrtou generaci Octavie. Objednávky začnou prodejci brát ještě v listopaduNejdéle vyráběnou a nejprodávanější Škodou je Octavia. Vyrobeno bylo už přes 6,5 milionu kusůPráce je víc než lidí. Na jednoho zájemce připadá někde i 13 volných místSpojené státy cla na dovoz automobilů z EU nezavedou, je si jistý Juncker

BMW představilo model M2 CS, vrchol řady M2 a zároveň rozlučku s ní

Mnichovské BMW představilo vrcholnou specifikaci svého ostrého a všemi milovaného kupé M2, která dostala přídomek CS. Je to takové loučení s řadou M2, která se pomalu chystá do důchodu a nutno dodat, že je to rozlučka se vší parádou.

SsangYong Korando vstupuje na náš trh, a to s dvojicí motorů a moderní výbavou

Automobilka SsangYong se počátkem tohoto roku vrátila na náš trh, a to s poměrně zajímavými vozy, které vynikají hlavně poměrem cena / výkon. Prozatím poslední model, který se dostává na náš trh, je SUV Korando a dnes se podíváme, na kolik u nás vlastně vyjde.

Na východě Čech bude foukat silný vítr, může lámat stromy

Ve východní části Čech bude v pátek a v sobotu ráno foukat silný vítr. V nárazech přechodně dosáhne rychlosti kolem 70 kilometrů v hodině a může lámat větve a stromy. Informoval o tom Český hydrometeorologický ústav.

Breton čelí dotazům kvůli bývalé firmě, slíbil zpřetrhat vazby

Navržený francouzský eurokomisař Thierry Breton přislíbil, že v souvislosti se svou dosavadní pozicí šéfa velké technologické firmy Atos předejde jakémukoli střetu zájmů.