v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Krásnou, zrenovovanou maringotku o rozměrech (š x d x v) 2,3 x 3,53 x 2,10 m. Maringotka je zateplená, určena k celoročnímu obývání. Vnitřek prostoru je celodřevěný, vhodný k celoročnímu obývání. Zateplení izolační pěnou. Podlaha je dvojitá, stěny obložené smrkovými palubkami Je možné užívat k bydlení i podnikání. Na přání je možné doplnit o námi vyrobené postele a jiné doplňky tak, aby se splnila Vaše očekávání a přání. Po dohodě dopravíme po ČR.

Cena: 59 000 ,-Kč

Číslo inzerátu:  1129000
Vloženo:  19. 04. 2022
Změněno:  19. 04. 2022
Druh:  nabídka
Kraj:  Středočeský
Okres:  Praha-východ
Přidat do výběru >>
Firma:  Jan Johanovský
Město:  Sluhy
Kraj:  Středočeský
Okres:  Praha-východ
Telefon:  +420606290785
Další inzeráty od inzerenta >>

Zrenovovaná maringotka - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

prodám stany ke karavanům
Prodám použité stany různých velikostí z NL. V případě zájmu volejte nebo emailujte. cena dle stavu a vybavení cca 6- 13 tisíc.
Karavany, obytné přívěsy 6 000,-
prodám karavan Knaus s pojezdem
Prodám karavan Knaus 6305 s nájezdovou brzdou a stabilizátorem z roku 1999 pro 4 osoby . Celková váha 1300kg, užitečná 200kg, celková délka cca 560 cm a šířka 230cm. Karavan má dvě span, jednu rozložitelnou z posezení U a v sadní čísti jednu rozložitelnou a nad ní jednu palandu (viz foto) .Dále v karavanu najdete kuchyńskou linku s trojvařičem a dřezem, lednicí (trojkombinace s větším mrazákem) a topením Trumatic s rozfukem . Na oknech jsou sítě proti hmyzu a rolety . Součástí je i koupelna s WC , vaničkou , samostatnou sprchou a umyvadlem, které je v chodbičce před WC. Samozrejmostí je boiler a teplá voda. . K dalšímu vybavení patří nádrž na vodu, ,kompletní předstan celouzaviratelný, žebřík na střechu s uložným prostorem , satelitní antena s natáčením ( pravděpodobně funguje jen jsem nezkoušel), servisní poklop, pojezd, držák ma kola, couvací kamera,schůdek, plynová bomba, klika na zvedání a další věci co tu nechali puvodní majitelé. karavan je nezateklý bez známek poškození. Nová ST
Karavany, obytné přívěsy 199 000,-
Hobby De Luxe 490 KMF karavan nový
Barva Bílá Celková dovolená hmotnost vozidla 1 750 kg Délka vozidla 6 890 mm Šířka vozidla 2 300 mm Výška vozidla 2 640 mm Nápravy 1 Počet míst na spaní 5 Nové vozidlo Záchod , vařič, ,sprcha, topení , nádrž na vodu , postel , úložné prostory a další. Všechny značky a modely karavanů skladem. Uvedená cena je bez DPH. Odpočet možný .
Karavany, obytné přívěsy 560 000,-
Zrenovovaná maringotka
Krásnou, zrenovovanou maringotku o rozměrech (š x d x v) 2,3 x 3,53 x 2,10 m. Maringotka je zateplená, určena k celoročnímu obývání. Vnitřek prostoru je celodřevěný, vhodný k celoročnímu obývání. Zateplení izolační pěnou. Podlaha je dvojitá, stěny obložené smrkovými palubkami Je možné užívat k bydlení i podnikání. Na přání je možné doplnit o námi vyrobené postele a jiné doplňky tak, aby se splnila Vaše očekávání a přání. Po dohodě dopravíme po ČR.
Karavany, obytné přívěsy 59 000,-
Použitý profil obytných automobilů/
Použitý profil obytných automobilů/ Camp 7086 F Charakteristiky: Značka: fast, Kód: 7086 F, Stav tachometru: 65 125 km, Rok výroby: 2008, Efekt/ Výkon: 160 hp Výtlak: 3 l, Převodovka: Manuální, Drift kol: Pohon předních kol, Akcionáři: 2 Hmotnost: 3 035 kg Celková hmotnost: 3500 kg, Užitečné zatížení: 465 kg Délka: 699 centimetrů, Šířka: 232 centimetrů, Koupelny: 4, Registrační karta míst: 4
Karavany, obytné přívěsy 620 000,-
prodám karavan Knaus
Prodám karavan Knaus 450 s nájezdovou brzdou a stabilizátorem z roku 2000 pro 4 osoby . Celková váha 1300kg, užitečná 260kg, celková délka cca 560 cm a šířka 230cm. Karavan má dvě spaní. Francouzské pevné a rozkládací. .Dále v karavanu najdete kuchyńskou linku s trojvařičem a dřezem, lednicí (trojkombinace s větším mrazákem) a topením Trumatic s rozfukem . Na oknech jsou sítě proti hmyzu a rolety . Součástí je i koupelna s WC , vaničkou a samostatnou sprchou. Samozrejmostí je boiler a teplá voda. Umyvadlo je v chodbičce před koupelnou. . K dalšímu vybavení patří velká nádrž na vodu, ,kompletní předstan celouzaviratelný + další přístřešek bez boků, schůdek, plynová bomba, klika na zvedání a další věci co tu nechali puvodní majitelé. karavan je nezateklý bez známek poškození. Nová STK je v ceně karavanu. Mimo tento karavan máme i několik dalších. Ostatní bud emailem nebo telefonicky.
Karavany, obytné přívěsy 199 000,-
Satelitní automat na karavany a oby
Satelitní plně automatická anténa s GPS (parabola 70-80cm ) Zcela nová technologie GPS. Anténa má přednastavený seznam 10.družic Astra23,5,Astra 19,Thor atd. Zvolíte Vámi požadovaný název družice a anténa se sama naladí na družici. Digitální satelit HD s motorem na karavany a obytná auta.Napájení 12V,LCD display,velikost paraboly 70-80váha 8.kg,transportní výška 17 cm. Možné připojit jakýkoli satelitní přijímač.Kovové převody.Záruční a pozáruční servis.
Karavany, obytné přívěsy 20 990,-
prodám karavan Beyerland s pojezdem
Prodám karavan Beyerland 12046 s nájezdovou brzdou a stabilizátorem z roku 97 pro 4 dospělé . Celková váha 1150 kg, užitečná 338 kg, celková délka cca 610 cm a šířka 218cm. Karavan má dvě spaní,z toho jedno pevné a uzavíratelné (posuvné dveře). .Dále v karavanu najdete kuchyńskou linku s trojvařičem a dřezem, lednicí (trojkombinace) a topením Trumatic . Na oknech jsou sítě proti hmyzu a rolety . Součástí je i koupelna s WC a umyvadlem . K dalšímu vybavení patří držák rezervy pod karavanem ,kompletní předstan celouzaviratelný +další předstan s boky,držák kol, boiler na ohřev vody, baterie, mover, schůdek, plynová bomba a klika na zvedání a další věci co tu nechali původní majitelé. Nová STK je v ceně karavanu. Ostatní bud emailem nebo telefonicky.
Karavany, obytné přívěsy 165 000,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.