v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Litoměřice Autobazar

Ojetých aut se v ČR prodá ročně 700 000 a aby člověk získal co nejširší přehled o aktuální nabídce ojetin je jedním z nejjednodušších možností projít online inzertní servery, kde auta inzerují soukromé osoby, které prodávají auto, které již nepotřebují, nebo zde inzerují autobazary, které se prodejem aut zabývají profesionálně, avšak i u nich je potřeba si dát pozor na nepoctivce. Veříme, že i naše nabídka aut přispěje k orientaci na trhu a třeba si právě u nás vyberete to své auto.

Sponzorované odkazy
Autobazar...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Novinky z oboru
Prťavý vozík se umí proměnit v hotel pro šest lidí, pasuje za každý vůz

Připřáhnout za auto slušně prostorné bydlení obvykle znamená disponovat patřičně schopným vozem, navíc je třeba smířit se s tím, že se s ním na některá místa nedostanete. Tento vozík řeší obojí. (Mirek Mazal)

V Rusku jezdí neskutečných téměř 10 procent aut s volantem na špatné straně

Auto s volantem na pravé straně se navzdory nulovému počtu silnic s provozem vlevo občas objeví i u nás, jde ale o naprostou raritu. V Rusku je to něco docela běžného a má to své specifické důvody. (Petr Prokopec)

Svět si všiml chystaného českého sporťáku s 600 koňmi, stát má 30 milionů

O českých autech se ve světě mluví pravidelně, sportovní modely to ale zrovna nejsou. Firma s pobočkami v Praze a Uherském Hradišti to mění. (Mirek Mazal)

Němci představili lehoučký motor 2,0 s neuvěřitelným výkonem až 647 koní

Výkony malých motorů v posledních letech rostou a tohle je jeden z extrémů. Nový motor Audi dává z jen dvoulitrového objemu výkon přes 600 koní, na silnice ale nemíří. (Mirek Mazal)

Obří stroje v Číně bleskově staví tratě pro vysokorychlostní vlaky, rostou před očima

Tristní rychlost výstavby dopravních staveb v České republice dělá dojem, že to lépe nejde. Jde, v Číně rostou nové tratě pro vlaky jedoucí až 350 km/h podobně jako ze stavebnice u vás v pokoji. (Mirek Mazal)