v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Hradec Králové Autobazar

Ojetých aut se v ČR prodá ročně 700 000 a aby člověk získal co nejširší přehled o aktuální nabídce ojetin je jedním z nejjednodušších možností projít online inzertní servery, kde auta inzerují soukromé osoby, které prodávají auto, které již nepotřebují, nebo zde inzerují autobazary, které se prodejem aut zabývají profesionálně, avšak i u nich je potřeba si dát pozor na nepoctivce. Veříme, že i naše nabídka aut přispěje k orientaci na trhu a třeba si právě u nás vyberete to své auto.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty


Dámský kovový náramek se zapínáním 44 Kč Hradec Králové Dámský kovový náramek se zapínáním Náramky - 2 kusy: S kuličkami a kovový 44 Kč Hradec Králové Náramky - 2 kusy: S kuličkami a kovový Dámské náramky: Dva řetízkové, jeden kulatý 44 Kč Hradec Králové Dámské náramky: Dva řetízkové, jeden kulatý Sada náramků z plastových korálků 44 Kč Hradec Králové Sada náramků z plastových korálků Sada náramků kožený a textilní 44 Kč Hradec Králové Sada náramků kožený a textilní Náramek Six s kuličkou na jedné straně 44 Kč Hradec Králové Náramek Six s kuličkou na jedné straně Náramek Six koženkový s kamínky 44 Kč Hradec Králové Náramek Six koženkový s kamínky Náramek Six z řetízků s kamínky 44 Kč Hradec Králové Náramek Six z řetízků s kamínky Stahovací náramek Six s křížem 44 Kč Hradec Králové Stahovací náramek Six s křížem Náramek Six ve tvaru širšího řetízku 44 Kč Hradec Králové Náramek Six ve tvaru širšího řetízku Náramek Six nastavitelný z umělé kůže 44 Kč Hradec Králové Náramek Six nastavitelný z umělé kůže Dámské náramky délka 19 a 21 cm 53 Kč Hradec Králové Dámské náramky délka 19 a 21 cm Náramky řetězové stříbrné 3 kusy 52 Kč Hradec Králové Náramky řetězové stříbrné 3 kusy Dámský pozlacený náramek s kamínky 136 Kč Hradec Králové Dámský pozlacený náramek s kamínky Dámský náramek dřevěný vínové barvy 102 Kč Hradec Králové Dámský náramek dřevěný vínové barvy Dámský náramek s bílými kamínky 119 Kč Hradec Králové Dámský náramek s bílými kamínky Náramek pánský 230 Kč Hradec Králové Náramek pánský Náramek pánský 210 Kč Hradec Králové Náramek pánský Dámský náramek 52 Kč Hradec Králové Dámský náramek Dámský náramek 65 Kč Hradec Králové Dámský náramek Dámský náramek Six 85 Kč Hradec Králové Dámský náramek Six Dámský náramek 78 Kč Hradec Králové Dámský náramek Náramek Bershka 44 Kč Hradec Králové Náramek Bershka Dámský náramek 45 Kč Hradec Králové Dámský náramek Prodám Ford Fiesta 1,4 TDCi 22 500 Kč Hradec Králové Prodám Ford Fiesta 1,4 TDCi Dámské náramky 163 Kč Hradec Králové Dámské náramky Dámské náramky 177 Kč Hradec Králové Dámské náramky Dámské náramky 126 Kč Hradec Králové Dámské náramky Dámské náramky 153 Kč Hradec Králové Dámské náramky Dámský náramek 124 Kč Hradec Králové Dámský náramek
Autobazar...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Novinky z oboru
Zdravotník během záchrany pacientů upekl svou Toyotu, automobilka mu již slíbila novou

Během současných požárů v Kalifornii už přišlo o život několik desítek lidí a okolo 200 se jich stále pohřešuje. Čísla by však mohla být podstatně vyšší, kdyby se mezi lidmi nenašla řada dobrovolníků a hrdinů, kteří při záchraně druhých riskují své životy. Jedním z nich je i zdravotník Allyn Pierce, který během evakuace pacientů z nemocnice riskoval vlastní život.

Do Česka míří mrazy, víte co s kapalinou v ostřikovačích?

V posledních týdnech jsme si užívali příjemné babí léto, ovšem již zítra by do Česka měly dorazit první mrazy, které ověří přípravu vašeho automobilu. Pevně věříme, že většina motoristů už přezula na zimní pneumatiky a letní výbavu vystřídala ta zimní, včetně škrabky na led, rozmrazovače zámků a startovacích kabelů. Ale co kapalina v ostřikovačích?

James May natočil nejlepší unboxing na internetu, z krabice vybalil skutečný sporťák

Když se řekne unboxing, většina z nás si představí záběry na YouTube, na kterých lidé rozbalují krabice s novými telefony, sběratelskými předměty a podobnými věcmi. James May je sice známý hračička, který už také pár unboxingů natočil, ovšem tentokrát se překonal. Z papírové krabice totiž vybalil jeden z pouhých 400 Yarisů GRMN.

Jak dobít elektromobil bez nabíječky? Tesla opět předvádí překvapivé možnosti

Všechny prodávané elektromobily jsou vybaveny funkcí takzvaného regenerativního brzdění, díky kterému mohou řidiči po cestě dobíjet baterii a tím tak prodlužovat svůj dojezd. Teoreticky by se tak měla dát baterie plně dobít i během tažení na laně, ovšem praktický test chyběl. Až doteď.

Hašení hořících aut bez vody? V Norsku přišli s překvapivě elegantním řešením

Požár automobilu je noční můrou snad každého řidiče. Od chvíle, kdy z kapoty vyšlehnou první plameny, obvykle trvá jen pár minut, než požár zachvátí celý automobil. Hašení hořícího automobilu je pak nebezpečné hned z několika důvodů, mezi něž patří i velké množství škodlivých látek, které se během hoření a následného hašení uvolní do vzduchu. V Norsku proto přišli s podstatně elegantnějším a údajně i bezpečnějším řešením.